
První řádné měsíční hlášení za duben máte již úspěšně za sebou. Nyní je potřeba splnit další důležitý krok, kterým je zpětné podání za měsíce leden, únor a březen 2026. V dnešním článku se zaměříme na jeho specifika, termíny i přesný postup.

Co dělat, když zjistíte, že v odeslaném řádném měsíčním hlášení za duben byla chyba, nebo potřebujete ve mzdách dodatečně něco změnit? Žádnou paniku, legislativa i naše programy s tím počítají, a právě teď nastává čas pro opravné hlášení.

Dubnové doregistrace zaměstnavatelů i zaměstnanců byste měli mít úspěšně za sebou. Nyní nás čeká první řádné podání Měsíčního hlášení (MH) za duben. Jaké jsou termíny, co všechno musí hlášení obsahovat? Podívejme se na to společně.