Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

MANMAT – Inspirováno mushery, utvářeno zákazníky, kvalita potvrzena léty


Ivona Neuwirtová
25. 1. 2013
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Společnost MANMAT je známá především mezi mushery - závodníky se psy.

Foto: MANMAT

pouziva POHODU
 

Společnost MANMAT z Police nad Metují začala před více než pětadvaceti lety s výrobou horolezeckých úvazků. Dnes je tato značka známá zejména mezi mushery díky výrobě a prodeji potřeb pro psí spřežení. Časem přidala také sortiment pro koně.


 
Životopis české společnosti MANMAT se datuje od roku 1986, kdy začala s výrobou horolezeckých úvazků. Jejich produkci se věnuje dodnes, ovšem už v menším množství. Nyní je značka MANMAT známá především mezi mushery, milovníky psů a odborníky přes kynologii. Od roku 1992 se společnost totiž ve velkém věnuje výrobě a prodeji potřeb pro psí spřežení. A časem přidala i sortiment pro koně.
 
„Vývoj našich produktů, ať už pro psy nebo pro koně, konzultujeme se špičkovými závodníky v oboru. Pořád hledáme nové, co možná nejvhodnější materiály a technologie zpracování. Všechen náš sortiment vyrábíme ve vlastních dílnách v České republice, a to výhradně z materiálů vyrobených a pocházejících z České republiky,“ uvádí Jaroslav Soumar, majitel firmy MANMAT.
 
Přestože firma MANMAT neopouští z pohledu výroby hranice naší republiky, její kvalitní produkty jí zajistily zákazníky a dobré jméno po celém světě. Svůj sortiment prodává prostřednictvím zástupců například ve Finsku, Velké Británii, Belgii, Španělsku, Irsku, Jihoafrické republice, Japonsku, Rusku nebo na Novém Zélandu.
 
V současnosti najdete v nabídce MANMAT postroje, obojky, sestavy tažných lan, trička pro psy, vodítka, SKI opasky, sáňové opasky pro mushery, botičky pro psy, pytlíky na pamlsky nebo třeba batohy pro mushery a tašky pro psy.

Sdružují tým závodníků

Logo MANMAT nemá své místo pouze na vlastních originálních produktech. MANMAT sdružuje i tým závodníků, který se účastní závodů se psími spřeženími po celém světě. V týmu je například čtyřnásobný vítěz legendárního závodu na 1 000 mil – IDITAROD Jeff King a další z vítězů tohoto závodu Lance Mackey.
 
„V současnosti se snažíme podporovat mladé závodníky, kteří se do tohoto dobrodružství teprve chystají. V rámci sponzoringu poskytujeme vybavení přibližně 30 špičkovým závodníkům v různých disciplínách,“ dodává závěrem Jaroslav Soumar.
Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Zatím žádný komentář.

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Užitečné informace
Firmy v Pohodě
 
Dětské dekorace Lunami
Velkoobchod a maloobchod samolepicími dekoracemi.
www.detske-dekorace-lunami.cz

Webové stránky a e-shopy
Děláme weby, eshopy a konzultace. Máme nízké ceny a super technologie.
www.vegateam.cz

Daňový kalendář

26. 8. 2019 Souhrnné hlášení (za červenec 2019)
26. 8. 2019 Kontrolní hlášení (za červenec 2019)
26. 8. 2019 Přiznání DPH (za červenec 2019)
2. 9. 2019 Daň z nemovitých věcí (1.splátka - popl. provozující zeměd. výrobu a chov ryb s daní vyšší než 5000 Kč)

Další termíny

Kurzovní lístek

25,77 Kč
-0,020 Kč
23,27 Kč
0,013 Kč

Více
Zdroj: ČNB, 23.08.2019

Ze života daňového poradce


Přihlášení k odběru newsletteru