Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

MANMAT – Inspirováno mushery, utvářeno zákazníky, kvalita potvrzena léty


Ivona Neuwirtová
25. 1. 2013
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Společnost MANMAT je známá především mezi mushery - závodníky se psy.

Foto: MANMAT

pouziva POHODU
 

Společnost MANMAT z Police nad Metují začala před více než pětadvaceti lety s výrobou horolezeckých úvazků. Dnes je tato značka známá zejména mezi mushery díky výrobě a prodeji potřeb pro psí spřežení. Časem přidala také sortiment pro koně.


 
Životopis české společnosti MANMAT se datuje od roku 1986, kdy začala s výrobou horolezeckých úvazků. Jejich produkci se věnuje dodnes, ovšem už v menším množství. Nyní je značka MANMAT známá především mezi mushery, milovníky psů a odborníky přes kynologii. Od roku 1992 se společnost totiž ve velkém věnuje výrobě a prodeji potřeb pro psí spřežení. A časem přidala i sortiment pro koně.
 
„Vývoj našich produktů, ať už pro psy nebo pro koně, konzultujeme se špičkovými závodníky v oboru. Pořád hledáme nové, co možná nejvhodnější materiály a technologie zpracování. Všechen náš sortiment vyrábíme ve vlastních dílnách v České republice, a to výhradně z materiálů vyrobených a pocházejících z České republiky,“ uvádí Jaroslav Soumar, majitel firmy MANMAT.
 
Přestože firma MANMAT neopouští z pohledu výroby hranice naší republiky, její kvalitní produkty jí zajistily zákazníky a dobré jméno po celém světě. Svůj sortiment prodává prostřednictvím zástupců například ve Finsku, Velké Británii, Belgii, Španělsku, Irsku, Jihoafrické republice, Japonsku, Rusku nebo na Novém Zélandu.
 
V současnosti najdete v nabídce MANMAT postroje, obojky, sestavy tažných lan, trička pro psy, vodítka, SKI opasky, sáňové opasky pro mushery, botičky pro psy, pytlíky na pamlsky nebo třeba batohy pro mushery a tašky pro psy.

Sdružují tým závodníků

Logo MANMAT nemá své místo pouze na vlastních originálních produktech. MANMAT sdružuje i tým závodníků, který se účastní závodů se psími spřeženími po celém světě. V týmu je například čtyřnásobný vítěz legendárního závodu na 1 000 mil – IDITAROD Jeff King a další z vítězů tohoto závodu Lance Mackey.
 
„V současnosti se snažíme podporovat mladé závodníky, kteří se do tohoto dobrodružství teprve chystají. V rámci sponzoringu poskytujeme vybavení přibližně 30 špičkovým závodníkům v různých disciplínách,“ dodává závěrem Jaroslav Soumar.
Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Zatím žádný komentář.

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Portál POHODA - informace nejen pro podnikatele


Produkty STORMWARE