5 důvodů, proč byste měli používat ISDOC v Pohodě


Mgr. Michaela Sobotková
3. 1. 2023
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Protože se faktury automaticky načtou do programu a následně dochází k jejich rychlému zpracování, udělá ISDOC spoustu práce za vás.

Foto: 123RF

 

Program POHODA patří mezi první systémy, které se začaly elektronickou fakturací zabývat. Díky ISDOC můžete posílat z Pohody elektronické faktury napříč různými ekonomickými programy a také je samozřejmě přijímat.


 

1. Snižuje chybovost

Ruční přepisování faktur dá jednomu pěkně zabrat. Musíte se pořádně soustředit, abyste někde neudělali chybu. A to nejen při zadávání, ale i při následném placení. S ISDOC už se nikdy nepřepíšete. Faktury se automaticky načtou do Pohody a vy máte jistotu, že bude vše správně.

2. Šetří čas

Protože se faktury automaticky načtou do programu a následně dochází k jejich rychlému zpracování, udělá tak ISDOC spoustu práce za vás. Ušetřený čas potom můžete věnovat jiným činnostem, kterých máte jako účetní jistě až nad hlavu.

3. Komunikuje napříč ekonomickými systémy

ISDOC v Pohodě spolupracuje s většinou ekonomických programů. Je tedy víceméně jedno, jaký systém má druhá strana. Elektronickou fakturu snadno pošlete příjemci e-mailem nebo pomocí datové schránky.

4. Zmenšuje náklady

Formát elektronické fakturace ISDOC umožňuje bezpapírovou výměnu faktur, případně dalších dokladů. Faktury nemusíte vůbec tisknout ani je kamkoliv posílat poštou. Snížíte tím náklady na tisk, expedici i archivaci.

5. Je to efektivní nástroj pro digitalizaci účetnictví

Kdo by chtěl být v dnešní digitální době zavalen papírovými fakturami? Obzvlášť, když jsou elektronická a papírová faktura rovnocennými partnery. Využijte všech výhod, které Vám ISDOC nabízí, a svezte se s námi na vlně digitalizace.
 
Chcete se o ISDOC dozvědět víc informací? Jste zvědaví, jak se s ním pracuje přímo v účetní kanceláři? Pusťte si náš rozhovor s daňovým poradcem Ing. Matějem Nešlehou.

Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Zatím žádný komentář.

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Rychlé zprávy

Oficiální vzor společenské smlouvy

26. 1. 2023 | V polovině ledna nabyla účinnosti novela zákona č. 416/2022 Sb., díky které došlo k usnadnění zakládání a zápisu s. r. o. do obchodního rejstříku s využitím prostředků pro elektronickou komunikaci a identifikaci. Nově mohou zájemci využít k založení s. r. o. vzorovou společenskou smlouvu, kterou vytvořilo Ministerstvo spravedlnosti ve spolupráci s dalšími odborníky. Nový vzor společenské smlouvy obsahuje veškeré povinné náležitosti zakladatelského právního jednání s. r. o., doplněné stručným vysvětlujícím komentářem (který je potřeba v případě použití smlouvy smazat). Využití vzoru je spojeno s osvobozením od soudního poplatku za zápis do obchodního rejstříku notářem a sníženou sazbou odměny notáře. Vzor společenské smlouvy najdete na Portálu justice.


Dřívější zprávy

Užitečné informaceFirmy v Pohodě
 
www.ucetnictvisebkova.cz
Externí vedení účetnictví a daňové evidence.
www.ucetnictvisebkova.cz

Studiové záblesky 4studio
Hledáte kvalitní studiové blesky? Máme velký výběr. Podívejte se!
www.4studio.cz

Daňový kalendář

31. 1. 2023 Přiznání a daň silniční (za rok 2022)
31. 1. 2023 Zákonné pojištění odpovědnosti za škodu (za 1. čtvrtletí 2023)
31. 1. 2023 Daňové přiznání OSS (4. čtvrtletí 2022)
31. 1. 2023 Přiznání k dani z nemovitých věcí úplné nebo dílčí

Další termíny

Kurzovní lístek

23,83 Kč
0,005 Kč
21,93 Kč
0,063 Kč

Více
Zdroj: ČNB, 27.01.2023

Ze života daňového poradce


Přihlášení k odběru newsletteru

Doporučujeme