Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Portál Práce na dálku spouští bezplatné webináře pro zaměstnavatele


Bc. Michaela Sobotková
25. 1. 2012
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Portál Práce na dálku spouští bezplatné webináře pro zaměstnavatele.

Foto: Fotolia.eu

 

Pokud chtějí zaměstnavatelé umožnit svým zaměstnancům pracovat z domova, a nejsou si jistí, jestli se do toho mají pustit, můžou jim v rozhodování napomoci semináře na toto téma na internetu.


 
Jak pracovat na dálku nebo jak podpořit slaďování osobního a pracovního života poradí od 26. ledna bezplatné webináře na pracovním portálu Práce na dálku. Určené jsou zaměstnavatelům, majitelům a managementu firem. Cílem projektu je pomoci zaměstnavatelům s rozjezdem práce na dálku, zvýšit tím konkurenceschopnost podniku a ušetřit firmám náklady a čas.
 
V nabídce je celkem dvanáct praktických webinářů. Například Manažerské dovednosti při práci na dálku, Rychlokurz počítačových dovedností, Pracovní pohovory a zaměstnávání na dálku, Efektivní vzdělávání na dálku či Právní aspekty flexibilních forem práce.

Co je práce na dálku?


Práce na dálku je práce mimo pracoviště zaměstnavatele, třeba u zákazníka, na služební cestě nebo z domova. Pro efektivní práci na dálku je nezbytné kvalitní počítačové vybavení s možností pořádání videokonference, mobilní internetové připojení, přístup k firemním datům a vnitrofiremní chat nebo sociální síť.
 
Portál Práce na dálku chce aktivně podporovat tvorbu pracovních příležitostí mimo pracoviště zaměstnavatele a přispět tím k harmonizaci profesního a rodinného života. Protože je tento projekt spolufinancován z EU a státního rozpočtu ČR v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, je účast na webinářích zdarma.
 
Webinář je online forma vzdělávání přes internet založená na videokonferenci. Lektor sdílí s účastníky vzdělávací materiály a díky obrazovce, webové kameře a chatu mohou všichni ve skupině navzájem komunikovat. Délka webinářů ani počet účastníků není většinou omezená. Hlavní výhodou této formy je úspora času a nákladů za cestování a možnost vyškolit více účastníků, než je běžné u fyzických školení.


Zdroj: Práce na dálku
Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Zatím žádný komentář.

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Užitečné informace
Firmy v Pohodě
 
JCR Děčín
IT a systémový servis, provádějící instalace a správu programů.
www.ucetni-systemy.cz

ATELIÉR MAUR s.r.o.
Výroba, prodej a montáž vánočních dekorací
www.ateliermaur.cz

Daňový kalendář

20. 7. 2019 Daňové přiznání MOSS (2. čtvrtletí 2019)
25. 7. 2019 Kontrolní hlášení (za červen 2019 a 2. čtvrtletí 2019)
25. 7. 2019 Přiznání DPH (za červen 2019)
25. 7. 2019 Přiznání DPH (za 2. čtvrtletí 2019)

Další termíny

Kurzovní lístek

25,58 Kč
-0,015 Kč
22,69 Kč
-0,048 Kč

Více
Zdroj: ČNB, 15.07.2019

Ze života daňového poradce


Přihlášení k odběru newsletteru