Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Portál Práce na dálku spouští bezplatné webináře pro zaměstnavatele


Bc. Michaela Sobotková
25. 1. 2012
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Portál Práce na dálku spouští bezplatné webináře pro zaměstnavatele.

Foto: Fotolia.eu

 

Pokud chtějí zaměstnavatelé umožnit svým zaměstnancům pracovat z domova, a nejsou si jistí, jestli se do toho mají pustit, můžou jim v rozhodování napomoci semináře na toto téma na internetu.


 
Jak pracovat na dálku nebo jak podpořit slaďování osobního a pracovního života poradí od 26. ledna bezplatné webináře na pracovním portálu Práce na dálku. Určené jsou zaměstnavatelům, majitelům a managementu firem. Cílem projektu je pomoci zaměstnavatelům s rozjezdem práce na dálku, zvýšit tím konkurenceschopnost podniku a ušetřit firmám náklady a čas.
 
V nabídce je celkem dvanáct praktických webinářů. Například Manažerské dovednosti při práci na dálku, Rychlokurz počítačových dovedností, Pracovní pohovory a zaměstnávání na dálku, Efektivní vzdělávání na dálku či Právní aspekty flexibilních forem práce.

Co je práce na dálku?


Práce na dálku je práce mimo pracoviště zaměstnavatele, třeba u zákazníka, na služební cestě nebo z domova. Pro efektivní práci na dálku je nezbytné kvalitní počítačové vybavení s možností pořádání videokonference, mobilní internetové připojení, přístup k firemním datům a vnitrofiremní chat nebo sociální síť.
 
Portál Práce na dálku chce aktivně podporovat tvorbu pracovních příležitostí mimo pracoviště zaměstnavatele a přispět tím k harmonizaci profesního a rodinného života. Protože je tento projekt spolufinancován z EU a státního rozpočtu ČR v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, je účast na webinářích zdarma.
 
Webinář je online forma vzdělávání přes internet založená na videokonferenci. Lektor sdílí s účastníky vzdělávací materiály a díky obrazovce, webové kameře a chatu mohou všichni ve skupině navzájem komunikovat. Délka webinářů ani počet účastníků není většinou omezená. Hlavní výhodou této formy je úspora času a nákladů za cestování a možnost vyškolit více účastníků, než je běžné u fyzických školení.


Zdroj: Práce na dálku
Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Zatím žádný komentář.

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Rychlé zprávy

Kompenzační bonus pro společníky malých s. r. o.

28. 5. 2020 | Společníci malých s. r. o. si budou moci podávat žádost o kompenzační bonus ve výši 500 Kč denně za období od 12. 3. do 8. 6. 2020. Sněmovna dnes přehlasovala Senát.
 
Dřívější zprávy

Užitečné informace
Firmy v Pohodě
 
Agátin svět
Vkusné hry, hračky a knihy, které děti zabaví a rozvíjí. Zn. Djeco,...
www.agatinsvet.cz

1.bilanční s.r.o.
Firma poskytující komplexní ekonomický a účetní servis.
www.danovypoplatnik.cz

Daňový kalendář

1. 6. 2020 Daň z nemovitých věcí (1. splátka)
1. 6. 2020 Odvod daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně za duben 2020
15. 6. 2020 Daň z příjmů (čtvrtletní záloha)
15. 6. 2020 Daň z příjmů (pololetní záloha)

Další termíny

Kurzovní lístek

26,92 Kč
-0,100 Kč
24,17 Kč
-0,353 Kč

Více
Zdroj: ČNB, 29.05.2020

Ze života daňového poradce


Přihlášení k odběru newsletteru