Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Portál Práce na dálku spouští bezplatné webináře pro zaměstnavatele


Bc. Michaela Sobotková
25. 1. 2012
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Portál Práce na dálku spouští bezplatné webináře pro zaměstnavatele.

Foto: Fotolia.eu

 

Pokud chtějí zaměstnavatelé umožnit svým zaměstnancům pracovat z domova, a nejsou si jistí, jestli se do toho mají pustit, můžou jim v rozhodování napomoci semináře na toto téma na internetu.


 
Jak pracovat na dálku nebo jak podpořit slaďování osobního a pracovního života poradí od 26. ledna bezplatné webináře na pracovním portálu Práce na dálku. Určené jsou zaměstnavatelům, majitelům a managementu firem. Cílem projektu je pomoci zaměstnavatelům s rozjezdem práce na dálku, zvýšit tím konkurenceschopnost podniku a ušetřit firmám náklady a čas.
 
V nabídce je celkem dvanáct praktických webinářů. Například Manažerské dovednosti při práci na dálku, Rychlokurz počítačových dovedností, Pracovní pohovory a zaměstnávání na dálku, Efektivní vzdělávání na dálku či Právní aspekty flexibilních forem práce.

Co je práce na dálku?


Práce na dálku je práce mimo pracoviště zaměstnavatele, třeba u zákazníka, na služební cestě nebo z domova. Pro efektivní práci na dálku je nezbytné kvalitní počítačové vybavení s možností pořádání videokonference, mobilní internetové připojení, přístup k firemním datům a vnitrofiremní chat nebo sociální síť.
 
Portál Práce na dálku chce aktivně podporovat tvorbu pracovních příležitostí mimo pracoviště zaměstnavatele a přispět tím k harmonizaci profesního a rodinného života. Protože je tento projekt spolufinancován z EU a státního rozpočtu ČR v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, je účast na webinářích zdarma.
 
Webinář je online forma vzdělávání přes internet založená na videokonferenci. Lektor sdílí s účastníky vzdělávací materiály a díky obrazovce, webové kameře a chatu mohou všichni ve skupině navzájem komunikovat. Délka webinářů ani počet účastníků není většinou omezená. Hlavní výhodou této formy je úspora času a nákladů za cestování a možnost vyškolit více účastníků, než je běžné u fyzických školení.


Zdroj: Práce na dálku
Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Zatím žádný komentář.

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Užitečné informace
Firmy v Pohodě
 
Svařovací technika Merkle
Prodej a servis svařovacích a řezacích zařízení.
www.merkle-tabor.cz

Daně - Ing. Syptáková L.
Daňový poradce - Ing. Leona Syptáková - daně, účto, poradenství

Daňový kalendář

27. 5. 2019 Souhrnné hlášení (za duben 2019)
27. 5. 2019 Kontrolní hlášení (za duben 2019)
27. 5. 2019 Přiznání DPH (za duben 2019)
31. 5. 2019 Daň z nemovitých věcí (1.splátka)

Další termíny

Kurzovní lístek

25,77 Kč
0,015 Kč
23,07 Kč
0,025 Kč

Více
Zdroj: ČNB, 20.05.2019

Ze života daňového poradce


Přihlášení k odběru newsletteru