Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

S Pohodou na horách


PR sdělení (Alfa Resort)
29. 7. 2015
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Foto: alfaresort.cz

 

Čtenáři Portálu POHODA a uživatelé programu POHODA mohou využít jedinečnou nabídku – 20% slevu na pobyt v Alfa Resortu. Při rezervaci stačí použít heslo POHODA, nabídka platí do 23. 12. 2015.


 
Alfa Resort se nachází na okraji obce Deštné v Orlických horách na pomezí CHKO.  Resort se svým umístěním stává ideálním prostředím pro strávení rodinné dovolené.

Ubytovací kapacitu hotelu tvoří dvou a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV (SAT) a Wi-Fi připojením na internet. Součástí ubytovací kapacity jsou rodinná studia (dvě vybavené, samostatné ložnice s jedním kompletním příslušenstvím).

Jednou z novinek roku 2015 jsou nové nadstandardně vybavené horské apartmánové chaty s kapacitou 4–6 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s novým a kvalitním vybavením, dvěma (třemi) samostatnými, oddělenými ložnicemi. Každý apartmán má TV (SAT), Wi-Fi, kompletně vybavenou kuchyňskou linku (myčku nádobí, sklo keramický sporák, mikrovlnou troubu, chladničku, nádobí na vaření, stolní inventář a další). Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy (základní cena vytápění je v ceně pobytu) a krbovými kamny. Hosté ubytovaní v horských chatách si mohou při příjezdu dokoupit tříchodovou polopenzi, která je podávána v hotelové restauraci. V letním období hotel nabízí hostům ubytovaným v chatách k zapůjčení kvalitní venkovní grily, na kterých si mohou připravit vlastní speciality.

Horské chaty jsou vzdáleny cca 50–150 m od hotelu a hosté ubytovaní v těchto zařízeních mohou bezplatně využívat všechny služby hotelu (parkování, hotelovou restauraci, nový lobby bar, panoramatický bazén, stolní tenis, kulečník, šipky, volejbalové hřiště a další). Poloha apartmánu zaručuje naprostý klid, ničím nerušené soukromí a zároveň pohodlí a snadnou dosažitelnost všech hotelových služeb. Podrobné informace o apartmánových chatách naleznete na www.horske-domky.cz.

Okolí hotelu je protkáno celou řadou značených turistických cest a cyklotras a je ideálním výchozím místem pro výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Alfaresort je největším a nejlépe vybaveným ubytovacím zařízením v lokalitě a stal se celoročně vyhledávaným a oblíbeným mezi jednotlivci, rodinami, firmami i zájmovými kluby.

Ke strávení příjemných chvil je hotelovým hostům k dispozici vnitřní bazén s panoramatickým výhledem, stolní tenis a kvalitní stolní fotbálek, kulečník, šipky apod. Součástí hotelových služeb je vnitřní i venkovní sauna, hotelový masér. Bazén a další služby jsou určeny pouze hotelovým hostům. Celý objekt (včetně horských chat) je nekuřácký.

Nedílnou součástí hotelu je nově vybudovaný lobby bar a příjemná restaurace s barem. O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier à Sel“ v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomií a oceněna Michelinskou hvězdičkou.
Více informací získáte na oficiálních webových stránkách www.alfaresort.cz.


Tato stránka obsahuje komerční sdělení. Portál POHODA neovlivňuje její obsah a není jejím autorem.
Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Štěpánka
24. 5. 2020 7:24:56
Já už se také těším, až přivítáme v našem hotelu první návštěvníky :-) . Doufám, že bychom mohli mít do zimy hotel předělaný, abychom stihli letošní lyžařskou sezónu. Už nám moc věcí nechybí. Dokonce už jsem nakoupila i nějaké hotelové vybavení z https://www.caretrade.cz/ , ale ještě toho budeme kupovat hodně.
Hlášení závadného obsahu

Sterba
1. 8. 2015 20:48:40
Zdravím, ta sleva je fakt dobrá, vrátil jsem se z Alfaresortu před týdnem, platil jsem plnou cenu bez slevy. Škoda, mohl jsem týden počkat, ale nelituji peněz stálo to za to. Hotel je perfektní, kuchař je umělec, personál mega ochotný. To se často nevidí.
Hlášení závadného obsahu

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Rychlé zprávy

Nárok na kompenzační bonus při souběhu SVČ a zaměstnání

22. 5. 2020 | Kompenzační bonus pro OSVČ není přiznán těm, kteří jsou zaměstnáni, pokud jim v důsledku zaměstnání vzniká účast na nemocenském pojištění. Rozhodnou částkou pro účast na nemocenském pojištění jsou 3 000 Kč. Výjimku mají zaměstnanci pracující na základě dohody o provedení práce, u nichž účast na nemocenském pojištění vzniká až překročením částky 10 000 Kč měsíčně. Zvláštním případem jsou zaměstnanci – pedagogové, u nich účast na nemocenském pojištění není překážkou vzniku nároku na kompenzační bonus.
 
Dřívější zprávy

Užitečné informace
Firmy v Pohodě
 
MIDATAX Experts s.r.o.
Účetnictví, mzdy, služby daňového poradce.
www.midatax.cz

Best for Kids
Kvalitní sportovní potřeby a hračky pro aktivní rodinu. Let´s play!
www.bestforkids.cz

Daňový kalendář

25. 5. 2020 Přiznání DPH (za duben 2020)
25. 5. 2020 Souhrnné hlášení (za duben 2020)
25. 5. 2020 Kontrolní hlášení (za duben 2020)
1. 6. 2020 Daň z nemovitých věcí (1. splátka)

Další termíny

Kurzovní lístek

27,21 Kč
-0,005 Kč
24,95 Kč
0,212 Kč

Více
Zdroj: ČNB, 22.05.2020

Ze života daňového poradce


Přihlášení k odběru newsletteru