Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Návrat zdraví z přírody


Ivona Neuwirtová
16. 1. 2014
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Původně malá rodinná firma se za dobu svého trvání významně rozrostla, posunula se směrem k léčivům a zůstala na farmaceutickém trhu jako jedna z mála českých firem.

Foto: BIOMEDICA

pouziva POHODU
 

Od počátku své existence společnost BIOMEDICA vyrábí unikátní výrobky podle vlastních receptur. Většina výrobků, ať již se jedná o léčiva, doplňky stravy, nebo kosmetiku, obsahuje rostlinné extrakty, silice či vitamíny.


 
Společnost BIOMEDICA byla založena v roce 1991. U jejího zrodu stál RNDr. Hubert Koukol, který po sametové revoluci a po svém návratu do České republiky viděl, zejména z pohledu špatné životosprávy, že je na našem trhu dostatek prostoru pro bylinné přípravky.
 
Původně malá rodinná firma se za dobu svého trvání významně rozrostla, posunula se směrem k léčivům a zůstala na farmaceutickém trhu jako jedna z mála českých firem.
 
První přípravky byly jednoduché, postupně se však jejich nabídka rozšiřovala a v roce 1994 vyrobila BIOMEDICA svoje první originální léčivo. V roce 2005 bylo portfolio výrobků významně rozšířeno o další registrované léčivé přípravky. Následovaly další investice do budov a modernějších technologií.
 
Zároveň byl v roce 2005 dokončen projekt zavedení výroby zdravotnických prostředků ve spolupráci s Evropským fondem regionálního rozvoje, a to v rámci projektu Zavedení výroby bikarbonátových kartuší pro dialýzu krve.

Jak je to teď

Z hlediska výrobního portfolia stojí dnes BIOMEDICA na třech pilířích. První tvoří vlastní výrobky (léčiva, zdravotní prostředky, doplňky stravy a kosmetické přípravky), druhým je výroba pro širokou škálu dalších firem z oboru a třetím je činnost obchodní. V současnosti BIOMEDICA zaměstnává 180 lidí.
 
Při výrobě svých produktů maximálně využívá osvědčené přírodní látky, o kterých je známo, že pomáhají organismu snadněji překonávat obtíže, které provázejí nemoci z nachlazení, chřipku, kašel, bolest svalů, bolesti kloubů a zad, pocit těžkých nohou při obtížích s křečovými žílami a žilní nedostatečností.
 
V nabídce má rovněž rostlinné masážní gely, které obsahují osvědčené přírodní silice a extrakty. S výrobky společnosti BIOMEDICA se můžete setkat i v lázeňském městě Luhačovice, kam společnost v roce 2013 rozšířila svoji činnost.
Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Zatím žádný komentář.

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Užitečné informace
Firmy v Pohodě
 
Objednávkový systém Arebo
Objednávkový systém usnadňuje práci velkoobchodům, výrobcům a dovozcům
www.arebo.cz

RenPep Ekonomia, s.r.o.
Firma s více než dvacetiletými zkušenostmi s vedením účetnictví.
www.renpep.cz

Daňový kalendář

25. 7. 2019 Souhrnné hlášení (za červen 2019 a 2. čtvrtletí 2019)
25. 7. 2019 Kontrolní hlášení (za červen 2019 a 2. čtvrtletí 2019)
25. 7. 2019 Přiznání DPH (za červen 2019)
25. 7. 2019 Přiznání DPH (za 2. čtvrtletí 2019)

Další termíny

Kurzovní lístek

25,54 Kč
-0,010 Kč
22,77 Kč
0,015 Kč

Více
Zdroj: ČNB, 22.07.2019

Ze života daňového poradce


Přihlášení k odběru newsletteru