Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Návrat zdraví z přírody


Ivona Neuwirtová
16. 1. 2014
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Původně malá rodinná firma se za dobu svého trvání významně rozrostla, posunula se směrem k léčivům a zůstala na farmaceutickém trhu jako jedna z mála českých firem.

Foto: BIOMEDICA

pouziva POHODU
 

Od počátku své existence společnost BIOMEDICA vyrábí unikátní výrobky podle vlastních receptur. Většina výrobků, ať již se jedná o léčiva, doplňky stravy, nebo kosmetiku, obsahuje rostlinné extrakty, silice či vitamíny.


 
Společnost BIOMEDICA byla založena v roce 1991. U jejího zrodu stál RNDr. Hubert Koukol, který po sametové revoluci a po svém návratu do České republiky viděl, zejména z pohledu špatné životosprávy, že je na našem trhu dostatek prostoru pro bylinné přípravky.
 
Původně malá rodinná firma se za dobu svého trvání významně rozrostla, posunula se směrem k léčivům a zůstala na farmaceutickém trhu jako jedna z mála českých firem.
 
První přípravky byly jednoduché, postupně se však jejich nabídka rozšiřovala a v roce 1994 vyrobila BIOMEDICA svoje první originální léčivo. V roce 2005 bylo portfolio výrobků významně rozšířeno o další registrované léčivé přípravky. Následovaly další investice do budov a modernějších technologií.
 
Zároveň byl v roce 2005 dokončen projekt zavedení výroby zdravotnických prostředků ve spolupráci s Evropským fondem regionálního rozvoje, a to v rámci projektu Zavedení výroby bikarbonátových kartuší pro dialýzu krve.

Jak je to teď

Z hlediska výrobního portfolia stojí dnes BIOMEDICA na třech pilířích. První tvoří vlastní výrobky (léčiva, zdravotní prostředky, doplňky stravy a kosmetické přípravky), druhým je výroba pro širokou škálu dalších firem z oboru a třetím je činnost obchodní. V současnosti BIOMEDICA zaměstnává 180 lidí.
 
Při výrobě svých produktů maximálně využívá osvědčené přírodní látky, o kterých je známo, že pomáhají organismu snadněji překonávat obtíže, které provázejí nemoci z nachlazení, chřipku, kašel, bolest svalů, bolesti kloubů a zad, pocit těžkých nohou při obtížích s křečovými žílami a žilní nedostatečností.
 
V nabídce má rovněž rostlinné masážní gely, které obsahují osvědčené přírodní silice a extrakty. S výrobky společnosti BIOMEDICA se můžete setkat i v lázeňském městě Luhačovice, kam společnost v roce 2013 rozšířila svoji činnost.
Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Zatím žádný komentář.

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Rychlé zprávy

Nárok na kompenzační bonus při souběhu SVČ a zaměstnání

22. 5. 2020 | Kompenzační bonus pro OSVČ není přiznán těm, kteří jsou zaměstnáni, pokud jim v důsledku zaměstnání vzniká účast na nemocenském pojištění. Rozhodnou částkou pro účast na nemocenském pojištění jsou 3 000 Kč. Výjimku mají zaměstnanci pracující na základě dohody o provedení práce, u nichž účast na nemocenském pojištění vzniká až překročením částky 10 000 Kč měsíčně. Zvláštním případem jsou zaměstnanci – pedagogové, u nich účast na nemocenském pojištění není překážkou vzniku nároku na kompenzační bonus.
 
Dřívější zprávy

Užitečné informace
Firmy v Pohodě
 
Pixely Pavla Ovsíka
Fotograf s oosobním přístupem ke klientovi.
www.pixpo.cz

Ing. Lukáš Secký
Účetnictví, daně, mzdy
www.ucetni-secky.cz

Daňový kalendář

1. 6. 2020 Daň z nemovitých věcí (1. splátka)
1. 6. 2020 Odvod daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně za duben 2020
15. 6. 2020 Daň z příjmů (čtvrtletní záloha)
15. 6. 2020 Daň z příjmů (pololetní záloha)

Další termíny

Kurzovní lístek

27,07 Kč
-0,205 Kč
24,66 Kč
-0,342 Kč

Více
Zdroj: ČNB, 26.05.2020

Ze života daňového poradce


Přihlášení k odběru newsletteru