Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Návrat zdraví z přírody


Ivona Neuwirtová
16. 1. 2014
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Původně malá rodinná firma se za dobu svého trvání významně rozrostla, posunula se směrem k léčivům a zůstala na farmaceutickém trhu jako jedna z mála českých firem.

Foto: BIOMEDICA

pouziva POHODU
 

Od počátku své existence společnost BIOMEDICA vyrábí unikátní výrobky podle vlastních receptur. Většina výrobků, ať již se jedná o léčiva, doplňky stravy, nebo kosmetiku, obsahuje rostlinné extrakty, silice či vitamíny.


 
Společnost BIOMEDICA byla založena v roce 1991. U jejího zrodu stál RNDr. Hubert Koukol, který po sametové revoluci a po svém návratu do České republiky viděl, zejména z pohledu špatné životosprávy, že je na našem trhu dostatek prostoru pro bylinné přípravky.
 
Původně malá rodinná firma se za dobu svého trvání významně rozrostla, posunula se směrem k léčivům a zůstala na farmaceutickém trhu jako jedna z mála českých firem.
 
První přípravky byly jednoduché, postupně se však jejich nabídka rozšiřovala a v roce 1994 vyrobila BIOMEDICA svoje první originální léčivo. V roce 2005 bylo portfolio výrobků významně rozšířeno o další registrované léčivé přípravky. Následovaly další investice do budov a modernějších technologií.
 
Zároveň byl v roce 2005 dokončen projekt zavedení výroby zdravotnických prostředků ve spolupráci s Evropským fondem regionálního rozvoje, a to v rámci projektu Zavedení výroby bikarbonátových kartuší pro dialýzu krve.

Jak je to teď

Z hlediska výrobního portfolia stojí dnes BIOMEDICA na třech pilířích. První tvoří vlastní výrobky (léčiva, zdravotní prostředky, doplňky stravy a kosmetické přípravky), druhým je výroba pro širokou škálu dalších firem z oboru a třetím je činnost obchodní. V současnosti BIOMEDICA zaměstnává 180 lidí.
 
Při výrobě svých produktů maximálně využívá osvědčené přírodní látky, o kterých je známo, že pomáhají organismu snadněji překonávat obtíže, které provázejí nemoci z nachlazení, chřipku, kašel, bolest svalů, bolesti kloubů a zad, pocit těžkých nohou při obtížích s křečovými žílami a žilní nedostatečností.
 
V nabídce má rovněž rostlinné masážní gely, které obsahují osvědčené přírodní silice a extrakty. S výrobky společnosti BIOMEDICA se můžete setkat i v lázeňském městě Luhačovice, kam společnost v roce 2013 rozšířila svoji činnost.
Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Zatím žádný komentář.

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Užitečné informace
Firmy v Pohodě
 
Ekomaziva s.r.o.
maziva pro lisování, maskování pro povrchovky
www.ekomaziva.cz

S Partnerem v Pohodě
FOCUS Partner vede účetnictví téměř 40 firmám v Pohodě
www.focus-partner.cz

Daňový kalendář

16. 9. 2019 Daň z příjmů (čtvrtletní záloha)
25. 9. 2019 Přiznání DPH (za srpen 2019)
25. 9. 2019 Souhrnné hlášení (za srpen 2019)
25. 9. 2019 Kontrolní hlášení (za srpen 2019)

Další termíny

Kurzovní lístek

25,85 Kč
0,015 Kč
23,29 Kč
-0,279 Kč

Více
Zdroj: ČNB, 13.09.2019

Ze života daňového poradce


Přihlášení k odběru newsletteru