Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

MANMAT – Inspirováno mushery, utvářeno zákazníky, kvalita potvrzena léty


Ivona Neuwirtová
25. 1. 2013
Vytisknout článek Odeslat článek mailem Diskuse k článku

Společnost MANMAT je známá především mezi mushery - závodníky se psy.

Foto: MANMAT

pouziva POHODU
 

Společnost MANMAT z Police nad Metují začala před více než pětadvaceti lety s výrobou horolezeckých úvazků. Dnes je tato značka známá zejména mezi mushery díky výrobě a prodeji potřeb pro psí spřežení. Časem přidala také sortiment pro koně.


 
Životopis české společnosti MANMAT se datuje od roku 1986, kdy začala s výrobou horolezeckých úvazků. Jejich produkci se věnuje dodnes, ovšem už v menším množství. Nyní je značka MANMAT známá především mezi mushery, milovníky psů a odborníky přes kynologii. Od roku 1992 se společnost totiž ve velkém věnuje výrobě a prodeji potřeb pro psí spřežení. A časem přidala i sortiment pro koně.
 
„Vývoj našich produktů, ať už pro psy nebo pro koně, konzultujeme se špičkovými závodníky v oboru. Pořád hledáme nové, co možná nejvhodnější materiály a technologie zpracování. Všechen náš sortiment vyrábíme ve vlastních dílnách v České republice, a to výhradně z materiálů vyrobených a pocházejících z České republiky,“ uvádí Jaroslav Soumar, majitel firmy MANMAT.
 
Přestože firma MANMAT neopouští z pohledu výroby hranice naší republiky, její kvalitní produkty jí zajistily zákazníky a dobré jméno po celém světě. Svůj sortiment prodává prostřednictvím zástupců například ve Finsku, Velké Británii, Belgii, Španělsku, Irsku, Jihoafrické republice, Japonsku, Rusku nebo na Novém Zélandu.
 
V současnosti najdete v nabídce MANMAT postroje, obojky, sestavy tažných lan, trička pro psy, vodítka, SKI opasky, sáňové opasky pro mushery, botičky pro psy, pytlíky na pamlsky nebo třeba batohy pro mushery a tašky pro psy.

Sdružují tým závodníků

Logo MANMAT nemá své místo pouze na vlastních originálních produktech. MANMAT sdružuje i tým závodníků, který se účastní závodů se psími spřeženími po celém světě. V týmu je například čtyřnásobný vítěz legendárního závodu na 1 000 mil – IDITAROD Jeff King a další z vítězů tohoto závodu Lance Mackey.
 
„V současnosti se snažíme podporovat mladé závodníky, kteří se do tohoto dobrodružství teprve chystají. V rámci sponzoringu poskytujeme vybavení přibližně 30 špičkovým závodníkům v různých disciplínách,“ dodává závěrem Jaroslav Soumar.
Vytisknout článek Odeslat článek mailem

Diskuse k článku

Zatím žádný komentář.

Přidat nový příspěvek do diskuse

Přihlásit k odběru

img_cancelvykricnik 
 
Security code 
 

Rychlé zprávy

Zdravotní pojištění v nové výši je potřeba odvést už za leden

18. 1. 2021 | Minimální záloha na zdravotní pojištění pro OSVČ se od roku 2021 zvýšila na 2 393 Kč za měsíc, pro osoby bez zdanitelných příjmů na 2 052 Kč měsíčně. Termín splatnosti je pro OSVČ i osoby bez zdanitelných příjmů od 1. dne kalendářního měsíce, za který se platí, do 8. dne měsíce následujícího. Lednovou platbu ve správné výši je tedy třeba odvést mezi 1. lednem a 8. únorem na účet vaší zdravotní pojišťovny.
 
Dřívější zprávy

Užitečné informace
Firmy v Pohodě
 
DoVa-VANÍKs.r.o.
prodej nářadí a nástrojů, zahradní technika
www.dovavanik.cz

Připojen s.r.o.
Internet, Servis počítačů a Telefonování
www.pripojen.cz

Daňový kalendář

20. 1. 2021 Daňové přiznání MOSS (4. čtvrletí 2020)
25. 1. 2021 Přiznání DPH (za prosinec 2020)
25. 1. 2021 Přiznání DPH (za 4. čtvrtletí 2020)
25. 1. 2021 Souhrnné hlášení (za prosinec 2020 a 4. čtvrtletí 2020)

Další termíny

Kurzovní lístek

26,16 Kč
-0,025 Kč
21,56 Kč
-0,144 Kč

Více
Zdroj: ČNB, 19.01.2021

Ze života daňového poradce


Přihlášení k odběru newsletteru